Kontakt: +48 607 171 373 | pletwal.mlawa@wp.pl

Mławska Liga Pływacka edycja VIII runda I 22-10-2019

W dniu 22.10.2019 odbyła się pierwsza runda VIII edycji Mławskiej Ligi Pływackiej. W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze szkół podstawowych i średnich naszego powiatu. Były wszystkie mławskie szkoły podstawowe oraz z ościennych gmin jak np. z Łomi, Szydłowa czy Strzegowa Byli uczniowie szkól średnich; ZS nr 4, Wyspianium, Katolickie Liceum ogólnokształcące. Razem uczestniczyło w Lidze ok. 130 zawodników. Najwięcej oczywiście było dzieci młodszych, którym rywalizacja z rówieśnikami sprawia dużą przyjemność co widać podczas rozgrywanych sztafet. Sztafety na lidze są prowadzone oddzielnie dla dzieci młodszych szkół podstawowych, oddzielnie dla dzieci starszych oraz oddzielnie dla szkół średnich. Wśród zawodników i ich trenerów-nauczycieli zostały rozlosowane dwie nagrody w postaci kamery; pierwszą wylosował uczeń szkoły podstawowej nr 6 – Konrad Hincmanowski oraz nauczyciel szkoły podstawowej nr 2 Adam Szymański, gratulujemy!
Podczas tegorocznej Ligi udało się wypatrzeć 5 młodych zawodników, których zaprosiliśmy do kontynuowania zajęć pływackich w naszym klubie.

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta

Rocznik 2012
1. Stemplińska Amelia 31,56
Rocznik 2011
1. Powązka Julia 25,34
Rocznik 2010
1. Jaubowska Barbara 20.46
2. Korytowska Zuzanna 21,25
3. Sawicka Gabrysia 22,28
4. Domeradza Pola 27,66
5. Gruca Weronika 27,96
6. Karol Antonina 30,04
Rocznik 2009
1. Gralewicz Mendez Susana 17,29
2. Chaborska Julia 20,14
3. Szewczykowska Marta 20,23
4. Sadowska Alicja 21,09
5. Koronowska Maja 22,54
6. Harlicka Susan 22,81
7. Ziemecka Maja 23,11
8. Pawłowska Aleksandra 24,25
9. Gołębiewska Patrycja 26,09
10. Gadomska Gabriela 28,77
11. Wasniewska Natalia 28,82
Rocznik 2008
1. Butryn Amelia 14,17
2. Kamińsa Kaja 15,80
3. Komorowska Maja 16,17
4. Piłkowska Julia 19,75
5. Orzech Natalia 20,00
6. Ciesla Weronika 21,34
7. Krześniak Kornelia 25,70
8. Podlewska Amelia 31,06
9. Hausman Kornelia 31,51

25 metrów stylem dowolnym chłopców

Rocznik 2011
1. Łoboda Adam 17,43
2. Babenko Daniił 18,33
3. Przybyło Jan 25,03
4. Wtulich Fabian 26,99
Rocznik 2010
1. Chaborsi Igor 16,92
2. Murawski Wojtek 20,95
3. Subocz Olaf 23,02
4. Grochowski Filip 24,44
5. Chmielewski Adam 24,69
6. Blonkowski Jan 26,06
Rocznik 2009
1. Hincmanowski Jakub 15,98
2. Kwiatkowski Filip 18,08
3. Wierzchowski Olaf 18,99
4. Murawski Piotr 19,00
5. Kucman Bartosz 19,19
6. Sawicki Filip 23,19
7. Kuligowski Daniel 25,51
8. Rogowski Nikodem 27,27
9. Wróblewski Michał 27,38
Rocznik 2008
1. Sadza Mieszko 16,11
2. Buzycki Marcel 16,33
3. Orkwiszewski Aleksander 16,35
4. Czaplicki Bartosz 17,67
5. Wtlich Antoni 19,19
6. Branczewski Rafał 19,39
7. Wysocki Wojciech 21,89
8. Walczak Kacper 22,53
9. Lempek Jan 23,03
10. Nagaba Filip 25,19

25 metrów styem dowolnym dziewcząt

Rocznik 2012
1. Stemplińska Amelia 31,56
Rocznik 2011
1. Powązka Julia 25,34
Rocznik 2010
1. Jaubowska Barbara 20.46
2. Korytowska Zuzanna 21,25
3. Sawicka Gabrysia 22,28
4. Domeradza Pola 27,66
5. Gruca Weronika 27,96
6. Karol Antonina 30,04
Rocznik 2009
1. Gralewicz Mendez Susana 17,29
2. Chaborska Julia 20,14
3. Szewczykowska Marta 20,23
4. Sadowska Alicja 21,09
5. Koronowska Maia 22,54
6. Harlicka Susan 22,81
7. Ziemecka Maja 23,11
8. Pawłowska Aleksandra 24,25
9. Gołębiewska Patrycja 26,09
10. Gadomska Gabriela 28,77
11. Wasniewska Natalia 28,82
Rocznik 2008
1. Butryn Amelia 14,17
2. Kamińsa Kaja 15,80
3. Komorowska Maja 16,17
4. Piłkowska Julia 19,75
5. Orzech Natalia 20,00
6. Ciesla Weronika 21,34
7. Krześniak Kornelia 25,70
8. Podlewska Amelia 31,06
9. Hausman Kornelia 31,51

25 metrów stylem dowolnym chłopców

Rocznik 2011
1. Łoboda Adam 17,43
2. Babenko Daniił 18,33
3. Przybyło Jan 25,03
4. Wtulich Fabian 26,99
Rocznik 2010
1. Chaborsi Igor 16,92
2. Murawski Wojtek 20,95
3. Subocz Olaf 23,02
4. Grochowski Filip 24,44
5. Chmielewski Adam 24,69
6. Blonkowski Jan 26,06
Rocznik 2009
1. Hincmanowski Jakub 15,98
2. Kwiatkowski Filip 18,08
3. Wierzchowski Olaf 18,99
4. Murawski Piotr 19,00
5. Kucman Bartosz 19,19
6. Sawicki Filip 23,19
7. Kuligowski Daniel 25,51
8. Rogowski Nikodem 27,27
9. Wróblewski Michał 27,38
Rocznik 2008
1. Sadza Mieszko 16,11
2. Buzycki Marcel 16,33
3. Orkwiszewski Aleksander 16,35
4. Czaplici Bartosz 17,67
5. Wtlich Antoni 19,19
6. Branczewski Rafał 19,39
7. Wysocki Wojciech 21,89
8. Walczak Kacper 22,53
9. Lempek Jan 23,03
10. Nagaba Filip 25,19

25 metrów stylem klasycznym dziewcząt
Rocznik 2012
1. Stemplińska Amelia 42,00
Rocznik 2010
1. Sawicka Gabrysia 27,27
2. Wadowiec Oliwia 29,64
3. Kordulewska Zofia 30,20
4. Kocot Dominik 34,30
Rocznik 2009
1. Gralewicz Mendez Susana 23,67
2. Zaborowska Maja & Chaborska Julia 25,24
3. Bruzda Olga 29,99
4. Pawłowska Aleksndra 30,31
5. Gadomska Gabriela 32,86
Rocznik 2008
1. Butryn Amelia 18,66
2. Kamińska Kaja 21,81
3. Orzech Natalia 23,63
4. Misiewicz Aleksandra 38,02

25 metrów klasycznym chłopców
Rocznik 2011
1. Babeno Daniił 25,16
2. Żwir Mikołaj 36,25
Rocznik 2010
1. Borzym Mateusz 39,67
2. Welenc Gabriel 40,51
Rocznik 2009
1. Hincmanowski Jakub 21,95
2. Sumeradzki Bartłomiej 27,02
3. Murawski Piotr 29,32
Rocznik 2008
1. Kaliszewski Patryk 21,43
2. Sadza Mieszko 22,65
3. Lempek Jan 28,59
4. Meredyk Maciej 32,31
5. Bober Kacper 35,22
6. Rybka Mikolaj 35,81

25 metrów stylem grzbietowym
Rocznik 2011
1. Kwiecińska Lena 23,33
Rocznik 2010
1. Korytowska Zuzanna 23,33
2. Jakubwska Barbara 23,49
3. Domeradzka Pola 24,32
4. Wadowic Oliwia 29,77
5. Kordulewska Zofia 30,09
6. Karol Antonina 30,61
7. Gruca Weronika 30,97
Rocznik 2009
1. Koronowska Maria & Zaborowska Maja 24,41
2. Hrdlicka Susan 25,14
3. Ziemecka Maja 25,64
4. Bruzda Olga 26,28
5. Szewczykowska Marta27,00
6. Wasiłowska Kalina 27,15
7. Gołębiewska Patrycja 27,68
8. Sadowska Alicja 27,72
9. Waśniewska Natalia 28,79
Rocznik 2008
1. Deręgowska Zuzanna 18,04
2. Rachuba Gabrysia 18,60
3. Komorowska Maja 18,79
4. Piłkowska Julia 23,87
5. Krześniak Kornelia 35,67
6. Podlewska Amelia 31,91
7. Hausman Kornelia 37,58

25 metrów stylem grzbietowym chłopców
Rocznik 2011
1. Łobda Adam 20,58
2. Przybyło Jan 23,00
3. Żwir Mikołaj 28,72
Rocznik 2010
1. Chaborski Igor 20,87
2. Chmielewski Adam 24,61
3. Subocz Olaf 25,25
4. Murawski Wojciech 27,82
5. Wlenc Gabriel 29,68
6. Sadecki Nikodem 30,37
7. Borzym Mateusz 31,24
8. Blonkowski Jan 31,32
9. Grochowski Filip 31,42
10. Kocot Dominik 35,69
Rocznik 2009
1. Czupryn Aleksander 19,87
2. Kucman Bartosz 21,55
3. Kwiatkowski Filip 22,14
4. Rybka Mikołaj 24,13
5. Wierzchowski Olaf 24,43
6. Ciesielski Franek 24,65
7. Sawicki Filip 24,88
8. Kuligowski Damian 26,77
9. Rogowski Nikodem 30,23
10. Wróblewski Michał 32,18
Rocznik 2008
1. Orkwiszewski Aleksander 19,17
2. Buzycki Marcel 19,59
3. Czaplici Bartosz 22,69
4. Branczewski Rafał 25,13
5. Wyocki Wojciech 25,26
6. Nagaba filip 27,27
7. Meedyk Maciej 27,29
8. Misiewicz Aleksander 30,25
9. Prejs Wiktor 31,15
10. Bober Kacper 32,68

25 metrów stylem motylkowym dziewcząt
Rocznik 2008
1. Deręgowska Zuzanna 18,10
2. Rachuba Gabrysia 19,73
3. Cieslak Weronika 25,52
25 metrów stylem motylkowym chłopców
Rocznik 2008
1. Kaliszewski Patryk 18,30
2. Wtulich Antoni25,30
Rocznik 2009
1. Czupryn Aleksader 21,90
2. Sumeradzki Bartłomiej 24,19
3. CiesielskiFranek 45,50

50 metrów stylem dowolnym dziewcząt
Rocznik 2007
1. Szynkiewicz Zuzanna 32,32
2. Krajewska Aleksandra 35,99
3. Pragacińska Victoria 44,00
4. Karol Blanka 47,49
Rocznik 2006
1. Julia Błazkiewicz 30,78
2. Szczepkowska Gabrysia 31,16
3. Czaplicka Iza 32,87
4. Zaborowska Natalia 34,41
Rocznik 2005
1. Rychcik Zuzanna 49,22
2. Piotrkowska Zuzanna 55,10
Rocznik 2004 i starsi – szkoły średnie
1. Rząp Sylwia 32,79
2. Jędrusik Aleksandra 33,81
3. Powązka Anna 26,01
4. Bergolc nikoleta 39,49
5. Grabowska Julia 49,04

50 metrów stylem dowolnym chłopców
Rocznik 2007
1. Lenga Szymon 31,64
2. Sumeradzki Maciej 38,65
3. Forczewski Igor 58,92
4. Filip Krzysztof 1:04,36
Roczni 2006
1. Śledziński Jan 29,77
2. Kozieł Bartłomiej 31,65
3. Pawłowski Jan 33,88
Rocznik 2005
1. Powązka Mateusz 34,74
2. Powązka Adam 35,91
Rocznik 2004 i starsi – szkoły srednie
1. Murawski Tomasz 28,39
2. Orzech Aleksander 35,26
3. Lesniewski Mateusz 38,48

50 metrów stylem klasycznym dziewcząt
Rocznik 2007
1. Szynkiewicz Zuzanna 45,50
2. Dąbrowska Lena 46,65
3. Krajewska Aleksandra 48,78
Rocznik 2006
1. Błazkiewicz Julia 40,61
2. Szczepowska Gabrysia 41,79
Rocznik 2005
1. Ossowska Kalina 38,56
2.
3. Rychcik Zuzanna 1;04,71
Rocznik 2004 i starsi – szkoły srednie
1. Butryn Paulna 47,51
2. Grabowska Julia1:00,28

50 metrów klasycznym chłopców
Rocznik 2007
1. Sumeradzki Maciej 51,70
Rocznik 2006
1. Sowińsi Jan 38,31
2. Pawłwski Jan 44,03
Rocznik 2005
1. Powąza Adam 48,10
2. Karbowski Krzysztof 55,15

Rocznik 2004 i starsi – szkoły srednie
1. Kaliszewski Adrian 35,07
2. Czupryn Jakub 36,90
3. Orzech Aleksander 46,64
50 metrów stylem grzbietowym dziewcząt
Rocznik 2007
1. Kaczmarczyk zuznna 38,50
2. Dąbrowska Lena 44,74
Rocznik 2006
1. Tomczak Natalia 36,27
2. Zaborowska Natalia 38,40
Rocznik 2005
1. Ossowska Kalina 38,91
Rocznik 2004 i starsi – szkoły srednie
1. Powązka Anna 36,26
2. Rząp Sylwia 37,34
3. Butryn Paulina 44,17

50 metrów stylem grzbietowym
Rocznik 2007
1. Lenga Szymon 35,86
2. Forczewski Igor 1;10,44
Rocznik 2006
1. Hincmanowski Konrad & Śledziński Jan 38,08
2. Wiśniewski Oskar 52,77

Rocznik 2004 i starsi – szkoły srednie
1. Czupryn Jakub 30.05
2. Lesniewsi Mateusz 56,87

50 metrów stylem motylkowym dziewcząt
Rocznik 2007
1. Kaczmarczyk Zuzanna 43,87
2. Karol Blanka 54,51
Rocznik 2006
1. Tomczak Natalia 35,06
2. Czaplica Iza 40,66

50 metrów stylem motylkowym chłopców
Rocznik 2006
1. Sowiński Jan 33,59
2. Kozieł Bartłomiej 36,47
3. Hincmanowski Konrad 43,16
4. Wiśniewski Oskar 1;01,31
Rocznik 2005
1. Powązka Mateusz 47,76
2. Karbowski Krzysztof 1;00,00
Rocznik 2004 i starsi – szkoły srednie
1. Kaliszewski Adrian 29,04
2. Murawski Tomasz 32,09

Sztafety rocznik 2009 i młodsi 4 x 25 dowolnym
1. Szkoła Podstawowa nr 1 – 1;18,73
2. Szkoła Podstawowa nr 6 & Katolicka Szkoła Podstawowa – 1;24,02

Sztafety rocznik 2008 i starsi
1. Szkoła Podstawowa nr 6 – 2;15,12
2. Szkoła Podstawowa nr 2 – 2;19,49
3. Szkoła Podstawowa nr 1 – 2;22,22
4. Katolicka Szkoła Podstawowa – 2;28,31
5. Szkoła Podstawowa nr 7 – 2;52,70

Sztafeta szkoły średnie
1. KLO – 2;15,92

Posted by Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie on Wednesday, 23 October 2019

W dniu 22.10.2019 odbyła się pierwsza runda VIII edycji Mławskiej Ligi Pływackiej. W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze…

Posted by Płetwal Mława on Tuesday, 22 October 2019

Zamieszczono w: