Skip to content
Kontakt: +48 607 171 373 | pletwal.mlawa@wp.pl

Podsumowanie III Mistrzostw Dzieci i Młodzików

Wczoraj na mławskim basenie odbyły się III Mistrzostwa Dzieci i Młodzików o Puchar Dyr. MOSIRU Piotra Jankowskiego Wystartowało 243 zawodników z 30 Klubów. Drużynowo nasz Klub Pływacki Płetwal Mława zajął I miejsce, na drugim miejscu uplasował się UKS Posejdon Pułtusk a na trzecim Okręgowe WOPR Rawa Mazowiecka. Zdobyliśmy 17 medali; 2 złote, 10 srebrnych i 5 brązowych. Szczegóły poniżej http://live.megatiming.pl/grabi…/2018/01_07_mlawa/index.html

Dziękujemy Dyrektorowi MOSIR Mława, Piotrowi Jankowskiemu bez którego nie byłoby tych zawodów, naszemu sponsorowi Firmie NOVAGO, Zawodnikom i ich Trenerom, którzy odwiedzają Mławę i startują w naszych zawodach. Rodzicom za codzienny trud i super współpracę.jeszcze nie jedne zawody przed nami